argan

do włosów suchych, puszących się i poddawanych zabiegom

Profesjonalny program w oparciu o formułę z Olejem Arganowym doskonale odżywiającym i nawilżającym włosy suche, kręcone i poddane obróbce. Pełni funkcję przeciwutleniającą wprowadzając połysk i miękkość.

olej arganowy

Z dodatkiem witaminy E, ma działanie antyoksydacyjne, zmiękczające i nawilżające.

maska nawilżająca

Maska nawilżająca do włosów suchych, kręconych i poddanych chemii.
Wzbogacona o olej arganowy i siemię lniane, rozplątuje i zmiękcza dzięki doskonałemu działaniu antyprzeciążeniowemu. Intensywnie odżywia i nawilża zapewniając miękkość i nadzwyczajny połysk.

serum nawilżające

Serum nawilżające do włosów suchych, kręconych i poddanych chemii.
Wzbogacone o olej arganowy i siemię lniane, odżywia i nawilża na całej długości i końcówki, nadając wyjątkowy połysk, miękkość i jedwabistość. Usuwa efekt skręcenia i rozdwojonych końcówek, nadając włosom delikatności, lekkości i świetlistośći.

szampon nawilżający

Szampon nawilżający do włosów suchych, kręconych i poddanych chemii.
Wzbogacony o olej arganowy i siemię lniane, skutecznie odżywia, zmiękcza i rozświetla, nadając włosom zdrowszy i odżywiony wygląd. Skutecznie oczyszcza, nadając niezwykły ton, miękkość i blask.

wielozadaniowa maska bez spłukiwania

Wielozadaniowa nawilżająca maska w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych, kręconych i poddanych chemii.
Wzbogacona o olej arganowy i siemię lniane, odżywia, nawilża i rozplątuje bez obciążania. Wzmacnia i chroni farbowany kolor nadając włosom gładkości, jedwabistości i blasku. Idealna jako korektor porowatości.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej