color

modny kolor

105 NUANCES MIX 1:1,5 – 1:2 ROZJAŚNIAJĄCE

trzy doskonałości

Trio aktywnych składników o właściwościach nawilżających, antyoksydacyjnych i restrukturyzujących.

oxydant

5/10/20/30/40-Volume (1.5%/3%/6%/9%/12%) oxydant z Hydrolizat Jedwabiu i Organiczną Zieloną Herbatę o przyjemnym zapachu Wiśni
Jej specjalna ustabilizowana kompozycja zwiększa właściwości pokrycia, restrukturyzację i połysk Koloru genUS, zapewniając łatwiejsze i bardziej jednorodne zastosowanie. Wzbogacona o hydrolizat jedwabiu o właściwościach odżywczych i organiczną zieloną herbatę o działaniu przeciwutleniającym.

proszek odbarwiający kompaktowy

biały, niebieski i 9 odcieni niebieski kompaktowy proszek dekoloryzujący z Keratyną i Olejkami Makadamia i Arganowym.
Produkt wskazany do pasemek i intensywnych rozjaśnień, odpowiedni do wszystkich technik rozjaśniania. Jego specyficzna formuła pozwala ograniczyć zjawiska reakcji i wrażliwości wywołane lotnością produktu.

szampon silver

silver szampon do włosów blond, rozjaśnionych, siwiejących i białych
Wzbogacony o zimne pigmenty, neutralizuje odcienie żółtości dzięki jego formule wzbogaconej o fioletowe pigmenty, pozostawia miękkie i błyszczące włosy.

kolor

permanentny krem koloryzujący o innowacyjnej formule na bazie keratyny, oleju Makadamii i oleju arganowego
Zapewnia maksymalne pokrycie, naturalny i intensywny cień dający żywy i błyszczący kolor

proszek odbarwiający kompaktowy

kompaktowy proszek dekoloryzujący z Keratyną i Olejkami Makadamia i Arganowym
Produkt wskazany do pasemek i intensywnych rozjaśnień, odpowiedni do wszystkich technik rozjaśniania. Jego specyficzna formuła pozwala ograniczyć zjawiska reakcji i wrażliwości wywołane lotnością produktu.

dekoloryzator

produkty do częściowej lub całkowitej dekoloryzacji włosów
Reset Color to precyzyjny i profesjonalny system który pozwala usuwać i zmieniać sztuczny kolor włosów pozostawiając niezmienne naturalne pigmenty włosów (*). Umożliwia zarówno częściowe jak i całkowite korygowanie, ponieważ działa stopniowo i progresywnie – a zatem łatwo kontrolować – pozwalając operatorowi wstrzymać proces usuwania pigmentu w odpowiedniej chwili. Reset Color składa się z dwóch niezywkle delikatnych faz, które nie zmieniają ani nie pogarszają struktury włosów. Istnieje możliwość zastosowania produktu kilka razy w tym samym dniu (maksymalnie trzy aplikacje). Zabieg nie może być powtórzone przed upływem 30 dni. (*) W niektórych przypadkach (naturalnie cienkie włosy i średnio jasne) naturalny kolor włosów może lekko się rozjaśnić, nie modyfikując tego co jest pożądanym efektem. Nie stosować na włosach traktowanych henną, metaliczną koloryzacją lub bezpośrednią koloryzacją.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej