energy

do włosów słabych i cienkich

Profesjonalny program z Białkiem Pszenicy, który wzmacnia słabe i delikatne włosy, dając nową energię i witalność

białko pszenicy

Dzięki obecności aminokwasów podobnych do tych, które tworzą strukturę włosa, są one w stanie nadać włosom witalność, objętość i połysk.

maska wzmacniająca z glinką

maska wzmacniająca z glinką do włosów słabych i cienkich.
Krem o miękkiej i szczególnie plastycznej teksturze, poprawia mikrokrążenie i dotlenia tkanki skóry. Czerwona glinka delikatnie peelinguje skórę głowy oczyszczając pory. Żelazo i miedź zawarte w glinie tonują i sprzyjają tworzeniu się elastyny i kreatyniny, ważnych składników dla wzrostu włosa.

balsam energetyzujący z chrzanem

lotion energetyzujący do włosów słabych i cienkich.
Jego zbilansowana formuła i wzmocniona o ekstrakt z chrzanu, białko pszenicy i soi, tonizuje i odżywia skórę stymulując ją i wzmacniając.

szampon energetyzujący

szampon energetyzujący do włosów słabych i cienkich.
Jego formuła na bazie wyciągu z chili i białka pszenicy pełni funkcję odbudowującą i wzmacniającą. Skutecznie oczyszcza, stabilizuje pH i równowagę lipidów skóry głowy.

balsam energetyzujący

lotion energetyzujący do włosów słabych i cienkich.
Skutecznie wzmacnia i stymuluje dzięki formule wzbogaconej o wyciąg z chili i białko pszenicy. Oczyszcza i rewitalizuje skórę głowy zapewniając intensywne działanie wzmacniające i tonizujące. Może powodować zaczerwienienie skóry.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej