greenUS

dbałość o własną odnowę biologiczną w zgodzie z naturą

greenUS to nowa mini linia produktów do pielęgnacji włosów dla tych, którzy lubią dbać o siebie, o swoją odnowę biologiczną i o naturę. Naturalna formuła pozwala każdemu zadbać o własne włosy, delikatnie je pielęgnując z zachowaniem ich równowagi. W tym celu greenUS stworzył nowe i profesjonalne produkty naturalne z linii przeznaczonej do pielęgnacji skóry i korzeni, Curative oraz linii przeznaczonej do pielęgnacji długości, Essential.

produkty greenUS

Od codziennego mycia delikatnym szamponem i odżywką bez spłukiwania po głębokie odżywienie z maską i balsamem, produkty greenUS doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji poprzez indywidualne zabiegi pielęgnacyjne w zależności od rodzaju włosów.

odkryj nasze linie

odkryj nasze linie essential i curative i wejdź do najbardziej zielonej strefy genUS.

składniki

Produkty Essential oparte są na Ekstraktach z Pomarańczy i Głogu, Masła Shea, Olejku Acai, Kokosowego i Marakui, które głęboko nawilżają, zapewniając młode, zdrowe, lśniące i jedwabiste włosy. Produkty Curative wykorzystują oczyszczające, energetyzujące i pocierające właściwości Organicznych Ekstraktów z Pokrzywy, Artemizji, Drzewa Kawowego i Herbacianego oraz Olejków Miętowych, wspomagających wzrost mocnych włosów.

greenUS linia essential

Do pielęgnacji długości

essential szampon

Naturalny szampon, który delikatnie myje nie naruszając włosów – w 98,95% naturalny
Zawiera zestaw naturalnych środków myjących, delikatnie myje, nie naruszając pH skóry i włosów. Ekstrakty z Pomarańczy i Głogu, które wzbogacają formułę, głęboko nawilżają, pozostawiając włosy lśniące i miękkie. Wskazany dla tych, którzy często myją głowę, mają wrażliwą skórę i cienkie włosy.

essential maska

Maska intensywnie pielęgnująca włosy dzięki sile natury – w 96,70% naturalna
Koncentrat naturalnych emolientów do głębokiego nawilżenia włosów i skóry. Ten pielęgnacyjny eliksir łączy w sobie naturalne właściwości Masła Shea, które jest źródłem nawilżenia dla afrykańskich kobiet oraz Oleju Kokosowego, odgrywającego główną rolę w pielęgnacji włosów azjatyckich kobiet. Idealny, aby nadać natychmiastową miękkość nawet tym którzy stosują częste mycia.

niezbędna odżywka bez spłukiwania

Naturalna odżywka bez spłukiwania, która sprawia, że ​​włosy stają się miękkie, lśniące i lekkie – w 98,80% naturalna
Odżywka jest cennym sprzymierzeńcem piękna i dobrego samopoczucia włosów: stosowana zamiast maski lub przed stylizacją sprawia, że włosy ​​stają się miękkie, rozświetlone, zabezpieczone i młode. Wyciągi z Głogu i Olejek Acai, dzięki swoim właściwościom zmiękczającym i nabłyszczającym, zostały dobrane tak, aby dostosować dla każdego rodzaju włosów.

greenUS linia curative

Do pielęgnacji skóry

szampon curative

Delikatny i naturalny szampon do pielęgnacji skóry głowy i wzmocnienia włosów – w 99,05% naturalny
Oczyszczanie, ochrona i nawilżanie skóry: to trzy podstawowe kroki dla zdrowych i młodych włosów. Szampon Curative to produkt, który delikatnie działa na skórę, aby ją energetyzować, nie naruszając jej pH, a także wzmacniać leczniczym działaniem balsamu dzięki ekstraktom z Pokrzywy, Artemizji i Mentolu, które oczyszczają i odświeżają skórę.

curative balsam

Naturalny balsam wzmacniający i ujędrniający cienkie i delikatne włosy od nasady – w 90% naturalny
Energetyzujący eliksir dla tych, którzy chcą zachować objętość włosów i sprzyjać ich odrastaniu. To balsam, który łączy dobroczynne działanie naturalnych składników, takich jak Wyciągi z Pokrzywy, Dzięgielu, Kawy i Mięty oraz Olejku z Drzewa Herbacianego, wzmacniając włosy od skóry głowy po końcówki. Do włosów cienkich, delikatnych lub łuszczących się, narażonych na zanieczyszczenia.

my Green Haircare Routine

Dbaj o dobre samopoczucie dzień po dniu dzięki sile natury: wybierz sposób pielęgnacji i zacznij dbać o swoje włosy.

codzienna rutyna dla cienkich włosów

sensitive essential routine

 • nałożyć na włosy Szampon Essential
 • nałożyć Essential Leave-in Conditioner przed suszeniem

codzienna rutyna dla włosów średnich lub grubych

smooth essential routine

 • umyć włosy Szamponem Essential
 • spłukać i nałożyć Maskę Essential, odczekać 3 minuty i spłukać
 • nałożyć Essential Leave-in Conditioner przed suszeniem

pielęgnacja dla bardzo osłabionych włosów

intense curative routine

W pierwszym miesiącu pielęgnacji:

 • umyć włosy Szamponem Curative
 • nałożyć Curative Lotion 2 razy w tygodniu

Po pierwszym miesiącu pielęgnacji:

 • umyć włosy Szamponem Curative
 • nałożyć Curative Lotion 1 raz w tygodniu

codzienna rutyna dla kruchych i delikatnych włosów

seasonal curative routine

 • umyć włosy Szamponem Curative
 • nałożyć Curative Lotion 1 raz w tygodniu

dzięki tobie nasz las się powiększa

Jedną z najpoważniejszych sytuacji kryzysowych, z jakimi mamy obecnie do czynienia, jest globalne ocieplenie spowodowane emisjami dwutlenku węgla. Jednym ze sposobów przeciwdziałania temu zjawisku jest przyczynianie się do zalesiania naszej planety. Z tego powodu genUS, na zlecenie swojej nowej linii produktów do włosów greenUS, zdecydował się stworzyć własny las poprzez Treedom.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej