hyaluronic

do włosów farbowanych

Profesjonalny program do włosów farbowanych na bazie Kwasu Hialuronowego celem ochrony, podniesienia i wzbogacenia blasku koloru kosmetycznego, przedłużając w czasie jego trwałość.

kwas hialuronowy

Dzięki zdolności zatrzymywania wody chroni i podkreśla kolor.

maska chroniąca kolor

maska chroniąca kolor do włosów farbowanych
Jej formuła na bazie kwasu hialuronowego ze specjalnym kompleksem multiwitaminowym rozplątuje, odżywia i wygładza łuskę włosy nadając im jedwabności, delikatności i blasku bez ich obciążania. Zmiękcza i wzmacnia włókno włosów, zachowując ich piękno poprzez żywy, intensywny i trwały kolor.

krem zamykający łuskę włosa

krem domykający łuskę włosa po zabiegu koloryzacji.
Nakładany przed myciem szamponem, kończy i doskonali usługę koloryzacji, chroniąc pigmenty oraz redukując wypłukiwanie ich w trakcie mycia. Wydłuża trwałość koloryzacji, wzmacniając jej intensywność, połysk i blask.

szampon chroniący kolor

szampon chroniący kolor do włosów farbowanych.
Specjalna formuła wzbogacona kwasem hialuronowym ze specjalnym kompleksem multiwitaminowym skutecznie oczyszcza i dożywia, zapewniając natychmiastowe nawilżenie, miękkość i połysk bez obciążenia. Dzięki kwaśnemu pH chroni, wzmacnia i zwiększa połysk farbowanego koloru, przedłużając jego trwałość w czasie.

odżywka chroniąca kolor

odżywka ochronna do włosów farbowanych.
Wzbogacona o kwas hialuronowy i specjalny kompleks multiwitaminowy, odżywia i nawilża włos bilansując jego strukturę i zachowując blask farbowanego koloru. Pozwala na skuteczne rozczesywanie nadając włosom miękkości i blasku.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej