intense restoring

do włosów puszących się i zniszczonych

Profesjonalna linia z Keratyną, Białkami Jedwabu, Olejem Makadamia, Olejem Araganowym i Żeń-szeniem której celem jest głęboka rekonstrukcja. Wzmacnia strukturę i przywraca elastyczność włosa zapewniając mu miękkość. Efekt działania natychmiastowy.

keratyna, białko jedwabiu, olej arganowy, olej makadamia i Panax Ginseng

Keratyna i białko jedwabiu wzmacniają włosy, natomiast Panax Ginseng, bogaty w witaminy, minerały i aminokwasy, wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe. Ponadto olej makadamia i olej arganowy, obecne w Płynnym Olejku, zapewniają produktowi doskonałe działanie odżywcze.

płynny olej intensywnie regenerujący

intensywny olejek odbudowujący do włosów kręconych i zniszczonych.
Jego formuła pozwala działać na strukturę włosa. Dzięki obecności keratyny odbudowuje i wzmacnia uszkodzone fragmenty włosa, podczas gdy olej makadamia i araganowy głęboko nawilżają bez obciążania. Po jego zastosowaniu włosy stają się bardziej miękkie, jedwabiste i błyszczące. Płynny olejek chroni skórę, zapewniając jej osłonę przed stresem spowodowanym zabiegami chemicznymi.

balsam intensywnie regenerujący

Intensywnie regenerujący lotion do włosów kręconych i zniszczonych.
Lampułki regenerującee do włosów zniszczonych, z olejkami naturalnymi, które działają w kontakcie z wodą (tworząc lekką piankę). Efekt zmiękczenia i naprawy jest niemal natychmiastowy i okazuje się być prawdziwym zabiegiem leczniczym dla włosa. Sprzyja uelastycznieniu łuski nadając świetlistości i miękkości.

szampon intensywnie regenerujący

regenerujący szampon do włosów kręconych i zniszczonych.
Jego formuła oparta na białku jedwabiu, wyciągach z owoców i żeń-szenia działa naprawczo na włosach szczególnie wysuszonych i łamliwych. Odżywia włos dogłębnie, pozostawiając go miękkimi i lśniącym.

maska intensywnie regenerująca

intensywna maska regenerująca do włosów kręconych i zniszczonych.
Kremowa emulsja o dogłębnym działaniu naprawczym, do włosów kręconych i zniszczonych, pozostawia włos miękkim i eliminuje elektrostatyczność. Wzrost miękkości i łatwiejsze rozplątywanie chroni włos przed stresem mechanicznym przy czesaniu, ograniczając w ten sposób jego złamanie. Białko jedwabiu i olej awokado nadają włosom jedwabistości, odżywienia i świetlistości.

I

fast restoring

I

deep restoring

I

intense restoring

I

olio fluido

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej