keratin

do włosów po zabiegach chemicznych i zniszczonych

Profesjonalny program z Keratyną do restrukturyzacji, nawilżenia i głębokiego odżywienia włosów poddanych chemii i uszkodzonych. Przywracający siłę, ton i blask regulując elastyczność.

keratyna

Restrukturyzuje i uelastycznia włosy, które stają się bardziej wytrzymałe.

maska regenerująca

maska regenerująca do włosów farbowanych i zniszczonych.
Bogata, kremowa formuła wzmocniona Keratyną, Białkiem Jedwabiu, Kawiorem i Kolagenem, o właściwościach nawilżających i przeciw starzeniu, ułatwia rozczesywanie i restrukturyzuje, skutecznie eliminuje kędzierzawienie się włosów. Pozostawia włosy natychmiast miękkie, lśniące i mocne.

balsam regenerujący bez spłukiwania

balsam regenerujący bez spłukiwania do włosów farbowanych i zniszczonych.
Wzbogacony Keratyną, Białkiem Jedwabiu, Kawiorem i Kolagenem, ma działanie regenerujące, nawilżające i przeciwdziałające starzeniu nadaje włosom jedwabistości, miękkości i blasku bez obciążania ich. Nadaje nadzwyczajnego tonu, siły i witalności, utrzymując zwarty i jednolity naskórek.

szampon regenerujący

szampon regenerujący do włosów farbowanych i zniszczonych.
Wzbogacony Keratyną i Białkiem Jedwabiu, delikatnie myje nie szkodząc zniszczonym końcówkom i zwalcza efekt kędzierzawienia. Obecność Kawioru i Kolagenu, sprzyja także restrukturyzacji i przeciwdziała starzeniu. Dyscyplinuj włosy i nadaje im niesamowity blask, siłę i witalność.

krem regenerująca przeciw kędzierzawieniu

krem regenerująca przeciw kędzierzawieniu do włosów farbowanych i zniszczonych.
Miękka emulsja, szczególnie polecana do włosów uszkodzonych i zniszczonych. Idealny do włosów długich, nadający jedwabistości i światła. Wyciągi z Kiwi i Truskawek oraz olej z Awokado zapewniają nawilżenie, miękkość i połysk, podczas gdy Żeń-szeń nadaje jędrność i wzmacnia strukturę włosa. Włosy są natychmiast miękkie, płynne i łatwe do rozczesania..

pielęgnacja regenerująca rozdwojonych

pielęgnacja regenerująca rozdwojonych końcówek do włosów farbowanych i zniszczonych.
Wzbogacona o Keratynę Białko Jedwabiu, Kawior i Kolagen, odbudowuje mikrozłamania i niedoskonałości włókna włosów, owijając łodygę włosa ochronna powłoką przeciw kędzierzawieniu, przeciw wilgoci i przeciw starzeniu, która ponownie spaja naskórek i uszczelnia rozdwojone końcówki.

nasze produkty

Nasze laboratoria stworzyły narzędzia, które pozwalają członkom naszej społeczności zaspokoić każdą potrzebę, od radykalnej zmiany koloru po głęboką pielęgnację. 
Tworzenie piękna to nasza misja.

genUS, dowiedz się więcej o naszej społeczności i naszej misji

dowiedz się więcej